Navigace
Návštěvnost
TOPlist

O firmě

O firmě

Firma Cultural service s.r.o. vznikla v roce 1996. Mikrovlnnou technologií se začala zabývat v roce 2001.

Tyto webové stránky byly vytvořeny speciálně pro mikrovlnnou technologii, kterou firma aplikuje na vysušovaní zdiva a likvidaci všech dřevokazných škůdců pod názvem program:

Firma touto technologii dosáhla mnohé úspěchy. Sanováno od vlhkosti nebo dřevokazných škůdců bylo několik zámků, kostelů, mnoho rodinných domků a dřevěnek.

Základním cílem firmy je dosáhnout, aby sanovaný objekt byl ošetřen natrvalo, aby se vlhkost či dřevokazní škůdci do objektu již nikdy nevrátili. Nejedená se o pouhé odstranění dřevokazných škůdců nebo vlhkosti. Je to i odstranění všech příčin, které podporují zavlhání, či napadení dřevokaznými škůdci s dlouhodobými zárukami.

Při uplatňování mikrovlnné technologie spolupracujeme kromě jiného s Doc. RNDr. Lubomírem Schánělem, CSc. ,zakladatelem metody praktického využití mikrovln při likvidaci biologických škůdců a Ing. M.Hájkem, vedoucím mikrovlnné laboratoře Akademie věd, uznávaným odborníkem na aplikace mikrovln v praxi.

Někteří naši kmenoví pracovníci mají vzdělání v oblasti památkové péče, ostatní jsou důkladně proškolení pro zacházení se stroji vyzařujícími mikrovlnnou energii, aby perfektně zvládli technologické postupy a neohrozili sebe ani okolí.

Nedestruktivní účinnost mikrovlnné energie na stavební materiály byla prověřená Hornicko-hutnickou akademií v Krakově, destruktivní účinnost na živé organizmy ve Výzkumném a vývojovém ústavu dřevařském Praha, Výrobková zkušební laboratoř Březnice.